3 novinky v 1 dni :) Zábal, mytí, oplach, ANO!

Dnes jsem zkusila hned tři nové věci.
 
1) jsem si dělala olejový zábal z amla oil na pokožku (kdo si bral ode mě z Egypta, tak to je on) + k tomu olej ze salátových semínek do vlasů. Opravdu jsem byla naolejovaná, jak Jůlie 🙂
2) umývala jsem směsí žitná chlebová mouka + reetha, použila jsem 2 vrchovaté lžíce mouky a jednu vrchovatou lžíci reethy + teplou vodu, nenechávala jsem nijak odstát, hned jsem použila.
3) použila jsem bylinný oplach, který opět zkouším na vlastní kůži a vlasy 🙂 a který bude již brzo v e-shopu, protože je úplně boží!
 
Report: JSEM NADŠENÁ!
 
Ještě dovysvětlím postup pro pečlivky 🙂
1) Olej jsem nanesla na vlhké a neumyté vlasy i pokožku a nechala působit asi hodinu a půl (nějak jsem se zapomněla podívat na čas, takže odhaduji). Vlasy i pokožky byly opravdu mastné.
 
2) Občas slyším (čtu), že máte problém vymýt olejový zábal, zkoušela jsem minule žloutky (pohoda) a dnes jsem se rozhodla zkusit tuhle kombinaci. Vlasy jsem pořádně namočila a propláchla teplou vodou, nanesla jsem polovinu směsi na několik míst po hlavě tak, aby byla pokožka i vlasy pokryté. Pokud máte dlouhé, nebo husté vlasy, použijte k namíchání množství.
Chvíli jsem nechala působit a udělala si na těle peeling z kokosového a makového oleje a kávy. Poté jsem prodrbala hlavně pokožku a promnula vlasy a důkladně opláchla. Nenesla jsem zbytek směsi a znovu promnula jak od hlavy, tak do délek. Chvíli nechala působit a potom důkladně opláchla.
 
3) Nanesla jsem na vlasy výluh z bylin (obsahoval proskurník, chmelové šištice, římské seno, bazalku, ibišek a přesličku). Bylinky jsem předtím zalila vodou, přivedla k varu, nechala asi 10 minut vařit a pak odstavila. Protože jsem chtěla zkoušet, rozhodla jsem se umývat vlasy dnes, jinak by bylo dobré nechat tuto směs louhovat několik hodin, třeba přes noc. Byla to taková lehce sliznatá voda, kterou jsem z velké části nalila na vlasy i pokožku a nechala cca 3 minuty působit. Hlavně protože mám jen sprchu a už mě to tam nebavilo 🙂 ve vaně bych nechala déle.
Opláchla jsem tak normálně, ani málo, ani důkladně. Část jsem si nechala s tím, že ji na vlasy a pokožku nastříkám, jako bezoplachovou kůru. To se úplně nepovedlo, protože jak je ta tekutina slizová a malinko hustá, ucpává to klasický rozprašovač, chtělo by to nějaký s větší „dírkou“. Takže jsem se předklonila nad sprcháč a s pomocí rukou ještě trochu vetřela jak do pokožky, tak do vlasů.
 
Vlasy jsem měla více kudrnaté, než obvykle a v mokrém stavu šly trošku hůře rozčesat. Proto jsem je netrápila, oddělila na foukání a začala foukat tak, že jsem je vždy trochu prosušila bez kartáče a pak šly krásně rozčesat a následně tvarovat přes kartáč. Jakmile prosychaly, vnímala jsem nádhernou hebkost a jemnost vlasů, ale zároveň i objem, nezůstaly ulízané. Vyfoukala jsem stejným způsobem celou hlavu.
 
Vlasy jsou nádherný, lesklý, příjemně hebký a zároveň mají objem. Fakt jsem nadšená a objednala jsem další bylinky. Namíchám už rovnou směsi bylin, které budou určené zvlášť pro zrzky, blondýnky a brunetky a pak další směsi, které budou pro suché či mastné vlasy, na podporu růstu vlasů a na problémy s lupy.
 
Jsem nadšená víc a víc! Těšíte se taky?
 
PS. Jsou to české bylinky, takže to budou velmi příjemné ceny!

Naše služby

Péče, vzdělávání, prodej

Péče

Pečujeme o vás s láskou v salonu Jinový svět na Praze 2, Varšavská 22. Těší se na vás Hana Moneam a Markéta Bobeková (kadeřnice) a také Jana Coufalová (vizážistka, poradkyně a make up artistka)

Workshopy

Nestačí ti si o věcech číst? Chceš se o tomto tématu více dozvědět, povídat si, sama zkoušet, "ochutnávat" a vidět? Přijď na náš workshop.

Prodej

Potřebuješ si koupit naše produkty? Můžeš si vybrat nákup z pohodlí domova a nebo si přijít nakoupit do salonu. Před svojí návštěvou si prosím zavolej/napiš a ověř si dostupnost produktu a čas otevření.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie